Teenused ja hinnad

Soovid siia lehele enda ettevõtmisest artiklit, pilte, kirjeldusi või mistahes muul viisil kajastust või reklaami?

 1. Sul on endal olemas artikkel ja pildid
  Kodumaised.ee lehel on meie huviks, et artiklid oleksid sisukad, hästi kirjutatud ja põnevad. Seetõttu peame esmalt Teie artikli läbi lugema ja hindama, kas seda peaks muutma, täiendama, täielikult ümber kirjutama või on see juba igati ja sobiv kirjatükk.

  Samuti vaatame üle pildid, et need oleksid hästi tehtud, informatiivsed, kvaliteetsed.

 2. Sul on olemas kaunid ja professionaalsed pildid, aga puudu on sisukas ja põnev artikkel
  Sellisel juhul kirjutame artikli ise, mille jaoks saame kokku või suhtleme distantsilt. Oluline, et saaksime piisavalt infot, mis oleks sisukas ja kindlasti pakuks põnevat lugemist ka meie lugejatele.

 3. Soovid nii artikli kui kaunid pildid tellida meie käest
  Täida allolev vorm ja kirjelda, millega tegeled, kus asud ja milline on Sinu enda esialgne nägemus. Seepeale võtame Sinuga ühendust ja räägime kõigest juba täpsemalt.

 4. Mahukamad fototööd
  Olles ise ka fotograaf ja omades fotostuudiot, siis tean väga hästi, et kauneid pilte pole kunagi liiga palju. Eriti kui on sisukas teenus või pakute erinevaid tooteid. Tootepilte on samuti võimalik teostada erinevalt tehes neid ühevärvilisel taustal või siis luues kaunid kompositsioonid ja teha lavastatud tootepildid, mida kasutada reklaamides, sotsiaalmeedia kampaaniates või illustreerivalt kodulehel või mistahes muus väljaandes.

 5. Artikkel + Facebooki kampaania / mäng
  Selleks, et info Sinu teenusest või toodetest jõuaks rohkemate lugejateni, on võimalus korraldada meie Facebooki lehel erinevaid kampaaniaid, jagamismänge ja ka muid põnevaid mängulisemaid postitusi. Kõige parem oleks võtta meiega ühendust ja saame juba kõik detailid täpsemalt läbi arutada

Teenuste hinnad

Väga täpset hinnakirja on meil peaaegu võimatu koostada, sest see sõltub väga mitmetest nüanssidest: ajakulu eelnevaks suhtlemiseks, kas tuleme ise Teie juurde või suhtleme distantsilt; artikli pikkus ja ajakulu selle kirjutamiseks; fototööde hulk ja järeltöötlusele kuluv aeg; facebooki kampaania eripärad jne.

Suures plaanis on ühe korraliku ja mahuka artikli loomise hind 300-500€ + km. Selle hinna sees ka fotode loomine ja võimalus endal valminud artiklit enne avaldamist lugeda ning teha sinna veel soovitud täiendusi ja parandusi.

Artikli loomise hind sõltub otseselt selle pikkusest, keerukusest ja otseselt tööle kuluvast ajast.

Hetkel on kõik senised artiklid olnud TASUTA ja ka edaspidi on mitmete artiklite loomine tasuta või siis ainult väikese tasu eest!

Kui tuleme ise Teie juurde, siis sõidukulu on ca 0,5€/km.
Tootefotode hinnad algavad suurusjärgust 200€+km.

Tootefotode hinnad sõltuvad suuresti sellest, kas teha pilte ühevärvilisel taustal või on tegemist lavastatud tootefotodega, kus kasutada ka erinevaid taustu, rekvisiite ja muid detaile. Kas pildid teeme oma stuudios või kliendi juures koha peal. Loomulikult sõltub hind tööajast ja toodete koguarvust. Suur osa tööst on ka piltide järeltöötlus.