Kodumaised.ee projekt

Projektist „Kodumaised.ee“ ehk Eesti Parimad Tegijad

Minu nimi on Tarvo Alev ja olen tänaseks üle 20 aasta tegelenud ettevõtlusega Eestis. Olen olnud tegev mitmes turundusvaldkonna ettevõttes, olen kirjutanud palju artikleid, blogipostitusi ja mul on ka oma fotostuudio.

Tean tänaseks väga hästi, kui keeruline on väikestel ettevõtjatel end turundada ja püsida pidevalt nähtaval, et kliendid oskaksid leida ja ise jõuda klientideni. Loomulikult on võimalus osta kalli raha eest reklaami ajalehtedes, televisioonis või raadios. Küll aga enamasti ei ole väikestel ettevõtjatel selliseid finantse ja tuleb leida soodsamaid ja nutikamaid lahendusi.

Tänane majanduslik olukord Eestis on päris keeruline. Ei hakka siin lahti kirjutama, miks see olukord selline on või näitama näpuga, kelle tegemata töö või hoopis teadlik tegevus on olnud selline, miks ettevõtjatel on raske. Küll aga tunnevad inimesed seda omal nahal – kellel kärbitakse palka, keda koondatakse, kes peab pingutama tunduvalt rohkem, et säilitada endist eluviisi. Küllap näevad inimesed isegi, kuidas kõik hinnad muudkui tõusevad ja raha väärtus kukub iga päevaga.

Samal ajal on meil Eestis tuhandeid väga ettevõtlikke inimesi, kellel on kas väikesed pereettevõtted, omanäoliste teenustega firmad või toodavad tõeliselt erilisi kaupu, millest aga suurem osa inimesi midagi ei teagi.

Seetõttu lõin ka selle projekti, et hakata välja tooma erinevaid ettevõtteid ja panna kirja nende lugu, luua juurde kaunid pildid ning postitada neid ka oma Facebooki kanalisse, kus tänaseks on juba väga rohkelt jälgijaid. Kuna varasemalt pidasin ühte blogi, mille alt ma enam aktiivselt ei kirjuta, siis jäi ka selle blogi Facebooki leht seisma, kus on aga jätkuvalt üle 10 000 jälgija, kes oleksid kindlasti huvitatud heast sisust ja põnevatest postitustest. Nüüdsest ongi selle endise blogi leht saanud uue väljanägemise ja täiesti uudse sisu.

Olen jätkuvalt tänulik igale inimesele, kes siinset sisu edasi jagab, kommenteerib või aitab ka minul seda projekti ellu viia.

Loodan siiralt Teie abile, et rohkelt levida ja kasvatada lugejate hulka, mille läbi jõuavad ka parimate kodumaiste tegijate lood nii Teieni, aga ka Teie tuttavateni ja veelgi kaugemale.

Parimat soovides,
Tarvo Alev