Desala eritellimusel köögimööbli valmistamine

Miks osta uus eritellimusel köögimööbel Desalast just nüüd?

Desala Sisustus on Eestimaine pika kogemusega väga kvaliteetse eritellimusel köögimööbli valmistaja. Tänasel päeval on võimalik osta mõnest tavalisest mööblikauplusest valmistoodangut, mis on masstoode, kuid see ei sobitu kunagi ideaalselt teie ruumi seintega, sest see polegi selleks ju mõeldud. Eritellimusel valmistatud köögimööbel on tehtud just arvestades teie ruumi, stiili ning loomulikult erisoove – see sobitub ideaalselt teie koduga, sest ongi sinna sisse spetsiaalselt kujundatud ja projekteeritud. Just sellega Desala Sisustus tegelebki.

Kõigile klientidele, kes ostavad Desalast köögimööbli ajavahemikul 01.07.23.-31.08.23, teeme mööblist soodustust tervelt 20%

Lisaks oleme välja selgitanud, et hinna-kvaliteedi suhe on enamasti eritellimusel valmistatud köögimööbli kasuks:

1. Desalast saab klient millimeetri pealt täpse köögi, mis sobitub tema koju perfektselt, mida ta tavalisest mööblipoest kindlasti ei saa.

2. Desalas on kindlasti suurem valik erinevaid materjale ja mehhanisme.

3. Desalas tegeleb kliendiga algusest lõpuni üks inimene, kes on oma ala professionaal. Suures kaupluses on sellega kindlasti probleeme, kasvõi juba suure kaadrivoolavuse tõttu. Tavalises mööblipoes peab klient sisuliselt ise köögi kokku panema, sealne töötaja esitab ainult arve. Desalas vastupidi teeb meie pika kogemusega spetsialist enamuse tööd kliendi eest. Ka mööblipoest saab nõustamisteenust osta, aga see on jällegi eraldi tasu eest ning see pole sugugi odav teenus.

4. Näiteks valmis köögimööblit tellides suurest mööblipoest ei tule lõpphind sugugi soodsam, sest sealsed paigaldushinnad ja muud teenused on väga kallid. Klient paraku näeb esialgu ainult kapi alghinda, mis tundub soodne. Seega alati tuleks uurida, mis on pakkumises ja milliseks kujuneb lõplik hind koos kõigi teenustega. Seda me kogemegi oma töös kõige rohkem, et klient pole teadlik, et konkurendi pakkumine ei sisalda näiteks vee- ja elektriühendusi, aga nende eest küsitakse temalt hiljem ca 500 eurot juurde.

5. Kui tegemist on reklamatsiooniga, siis meil väikeettevõttena on eluline huvi asi võimalikult kiiresti korda ajada, suures firmas võivad kaebuste menetlemine ja järeltoimetused meeletult aega võtta.

6. Aeg, mis kulub professionaalil (Desala) ja endal köögi planeerimiseks ja kokkupanekus, on ikka üüratult erinev, seda loomulikult professionaalse teenuse kasuks. Aeg aga teatavasti on tänapäeva inimese vaat et kõige suurem varandus – seda on kindlasti võimalik asjalikumalt, näiteks oma pere või hobide peale kulutada.

Kas praegu on õige hetk tellida uus eritellimusel köögimööbel?

Hetkel, kui majanduses on segasemad ajad, siis tekib tarbijal tahes tahtmata küsimus, kas praegu on õige aeg suuremaks ostuks või tasuks seda edasi lükata. Eriti just veel nüüd, kui on peale tulemas suur suvi?

Klišeelik vastus oleks, et oleneb küsija lähtekohast ehk sõltub ju suuresti sellest, milline on milline on konkreetse inimese varanduslik seis – kui sissetulekud on suuremad, võib suurema kindlusega ka suuremaid väljaminekuid teha.

Desala annab vastuse ülaltoodud küsimusele ka teisest vaatenurgast. Meie arvates on just majanduses valitsevatel segastel aegadel õige teha oma suuremad väljaminekuid (milleks kahtlemata köögimööbel koos kodutehnikaga on) teha kõigil. Miks? Sellepärast, et:

• Müüjad on varmamad tegema suuremaid allahindlusi.
• Toimetusajad on tunduvalt lühemad kui buumi ajal.
• Müüjatel on tunduvalt rohkem aega kliendi soovidega süvitsi minna.
• Suvisel ajal on alati tellimusi reaalselt vähem ja seega on veelgi enam võimalik saada soodsamaid pakkumisi ja kiiremat ning põhjalikumat lähenemist

NB! Väga tähtis on segastel aegadel jälgida, milline on müüja majanduslik seis, sest eelmised kriisid on näidanud, et tehes ettemaksu nõrka ettevõttesse, olete lisaks mööblile ilma ka ettemaksust. Desala puhul on tegemist usaldusväärse ettevõttega, mille kohta on Äripäev meile väljastanud ka sertifikaadi – vaid 6% Eesti ettevõtetest saavad selle üle uhked olla. See tulemus on saavutatud igapäevase mõtestatud tööga, kaasates arengusse klientidelt saadud tagasisidet.

Et jutt ei jääks pelgalt sõnakõlksuks, siis anname välja erakordse lubaduse: kõigile klientidele, kes ostavad Desalast köögimööbli ajavahemikul 01.07.23.-31.08.23, teeme mööblist soodustust tervelt 20%. Sai ju lubatud, et segasematel aegadel on tark oodata suuremaid allahindlusi 😉

Kohtumiseni Desalas!

Desala Sisustus
Koduleht: www.desala.ee
Telefon: +372 502 2251
E-post: info@desala.ee
Aadress: Veerenni 40a (Ellips maja), 1. korrus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga