kodumaised parimad tegijad, silma retreat, majutus, veinikelder

Imeline, looduslähedane ja luksuslik mereäärne pelgupaik Tallinnast vaid tunni kaugusel Läänemaal – Silma Retreat – majutus, veinikelder, suitsusaun ja matkaautode peatuspaik

Kolme väikese lapsega linnakorterist koroonapiirangute eest maale põgenenud Regina rajas perega vaid kahe aastaga Läänemaale mere äärde uskumatult kauni, privaatse ja looduslähedase turismimagneti.

Silma Retreat on ideaalne paik, kui sooviks pageda linnakära eest loodusesse, järele andmata linna luksustest. Maja on disainitud nii, et ta saaks loodusega üheks ning see toob tihtipeale ka erinevaid metsloomi lausa maja terrassile. Retreat on sisutatud Itaalia ja Prantusmaa tippdisainerite loomingu ja Saksa tehnikaga ning seinu ehivad tuntud Eesti kunstnike maalid. Unikaalseimaks maja osaks on veinikelder, mis on täielikult külaliste käsutuses. See on suurepärane koht, kus veeta kahekesi romantiline puhkus või tulla perega kvaliteetaega nautima.

Facebooki jagamismäng!
Loosis tasuta luksuslik majutus!

Silma Retreat on välja pannud ühele õnnelikule paarile või perele auhinnaks tasuta majutuse.

Kampaanias osalemine on lihtne:
1. Jaga kampaaniapostitust Kodumaised FB lehel
2. Hakka jälgima Silma Retreat FB lehekülge
3. Hakka jälgima Kodumaised.ee FB lehekülge
4. Kirjuta kommentaari, kellega sooviksid tulla ööbima
5. TAGi kommentaari rohkelt sõpru-tuttavaid, kes võiksid samuti mängust huvitatud olla.

Loosimine toimub 12. märtsil. Loosis üks öö Silma Retreat majutuses nädala sees (E-N) märtsis või aprillis 2023.

Kõik sai alguse esimestest koroonapiirangutest

Regina elas oma mehe ja kolme väikese lapsega linnakorteris, kui 2020. aasta kevadel algas koroonapandeemia ja selle käigus tulid ka esimesed suuremad piirangud, mis sulgesid tuhanded inimesed oma kodudesse. See konkreetne olukord andiski Reginale ja ta abikaasale väga selge tõuke minna linnast ära ja rajada omale pelgupaik ja ettevõtmine keset kaunist loodust.

„Peale seda kui 2020. aasta kevadel kõik kinni pandi ja meid kolme väikese lapsega sõna otseses mõttes linnakorterisse vangistati, siis hakkasime kiiresti otsima alternatiive, kus end vabamalt tunda. Mai lõpuks said meist Silma Jahilossi omanikud. Kinnistu vajas oluliselt rohkem hoolt, kui me alguses plaanisime ja üks asi viis teiseini kuni lõpuks sai väikestest „kõpitsustest“ kapitaalne remont ja suhteliselt suur arendus.“

Kuna kinnistu asupaik ja energia olid niivõrd head, siis juba ehituse käigus tekkis idee alustada ka väikestviisi ettevõtlusega. Nõnda sündis algselt väike külalistemaja koos veinikeldriga ja koheselt ka suitsusaun privaatsel saarel keset tehisjärve. Sauna saavad kasutada nii väikesed grupid, aga samuti ka külalistemajas peatujatel on võimalik seda teenusena juurde tellida.

kodumaised parimad tegijad, silma retreat, majutus, veinikelder
Silma Retreat suitsusaun

Varasem tegevus ja raskused, mida tuli ületada

Regina kaitses eelmisel suvel magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimise erialal ja ongi viimastel aastatel just kommunikatsiooni ja turundusega tegelenud. Neid teadmisi kasutab ta nüüd ära ka oma uues ettevõtmises. Küll aga ongi turunduslik pool üks keerulisemaid valdkondi, mida lahendada, sest tänasel on väga keeruline valida kanaleid, kuidas jõuda klientideni.

Eks loomulikult on ka kliendid ja nende soovid väga erinevad – kes eelistab pehmet madratsit, kes soovib jälle magada kõvemal pinnal. Ka inimestega suhtlus on erinev, sest paljud eestlased ongi oma loomult introvertsed ja eelistavadki üldse mitte võõrustajaga kokku puutuda.

Küll aga on enamasti külastajad väga viisakad ja toredad inimesed, kelle poolt tuleb rohkelt positiivset tagasisidet.

„Olen kohtunud palju nii lahedate erinevate inimestega. Meie külalised on olnud kõik viisakad ja huvitavad inimesed, nii tore on kuulda ja näha kuidas aina enam otsitakse teistsuguseid elamusi, mis täidavad hinge ja annavad positiivseid elamusi.

Eriti läheb hinge, kui öeldakse et on näha, kuidas mina hingega seda teen ja minu energia kumab läbi.“

Silma Retreati eelised teiste majutuskohtade ees

Silma Retreat – see on luksuslik majutus, suitsusaun, veinikelder ja matkaautode peatuskohad. Populaarseim neist on majutus ehk külalistemaja. Kliendid on disainiteadlikud, privaatsust armastavad ja tihti loodusehuvilised, sest ümbruses on privaatsed rannad ja palju metsloomi, keda võimalik jälgida väljas kaugemalt või vahel tulevad metskitsed lausa akna taha ja tegutsevad seal segamatult.

Silma Retreatis on kolm üksteisest eraldatud matkaauto kohta. Kaks järve ääres ja üks paadikanali juures. Kõik on varustatud elektriga ja maapinda on tugevdatud ja kohad on looditud. Kõik parkimiskohad asuvad looduskaunites kohtades, ning on soodsad tingimused loomade ja lindude jälgimiseks. Retreatis on võimalik tühjendada matkaautode reoveepaaki ja täita veevarusid.

„Suurimaks eeliseks teiste ees on kindlasti privaatsus. Meil on oma järv, rannad, paadikanal, mägi ja pääs lahele. Nii suurt privaatset ala  on keeruline mujalt leida. Samuti detailitunnetus, sest kõik detailid on meil läbi mõeldud ja visuaalselt täiuslikkuseni viimistletud.“

Ainulaadne veinikelder täielikult külaliste kasutuses

„Olen ise suur veiniaustaja ning veinikeldri loomine on olnud minu pikaaegne unistus. Iga vein, mida külalistele veinikeldris pakun, on väga hoolikalt valitud minu enda teadmiste, maitse eelistuste kui ka sertifitseeritud sommeljeede ja veinihindajate punktiskooride koostöö tulemusena. Usun, et meie veinikelder on iga veiniarmastaja jaoks äärmiselt huvipakkuv nii visuaalselt kui praktiliselt, sest taaskord oleme igale detailile väga palju tähelepanu pööranud ning veinide nimekirjast leiab igaüks endale midagi meeldivat.“

Teadaolevalt ei ole maailmas teist sellist elamusmajutust, mis sisaldaks endas veinikeldrit, mis oleks külaliste täielikus kasutuses. On olemas küll losse ja majutusi, mis sisaldavad veinikeldreid, kuid sinna tehakse pigem tuure. Silma Retreat külalistel aga avaneb võimalus terve ööbimise vältel astuda magamistoast otse enda isiklikku veinikeldrisse ning valida välja omale meelepärane vein, mis on omaette väga lahe kogemus.

Millised on Silma Retreat tulevikuplaanid?

Perenaine Regina annab ka sellele küsimusele väga konkreetse vastuse:

„Loodaks ka väiksemaid üritusi hakata kinnistul korraldama, meil on selleks võimekus (tööstuslik elekter/parkimine/tugevdatud maapind/tualetid jne) olemas ja kinnistu sobib ka ideaalselt. Kinnistu on see, mis muudab külalistemaja eriti eriliseks, kuid hetkel on meil ja välja pakkuda külalistemaja üks suitsusaun, samuti on olemas matkaauto kohad, kuid sooviks veel mõningaid majakesi juurde, et kinnistu potentsiaali rohkem ära kasutada.“

kodumaised parimad tegijad, silma retreat, majutus, veinikelder
Silma Retreat majutus

Võta koheselt ühendust ja broneeri aeg

Kodulehekülg asub aadressil: https://www.silmaretreat.com

Facebooki lehekülg: https://www.facebook.com/silmaretreat

Instagramm: @silmaretreat
Nädalavahetused on väga populaarsed, eriti laupäevad ja need lähevad umbes kuu-kaks ette täis. Need, kes soovivad kindlaid kuupäevi paika panna, panevad juba aasta aega varem kinni ehk suvi täitub meil ka juba tasapisi. Nädala sees leiab jooksvalt vabu aegu aastaringselt.

„Korduvalt on olnud nii, et külalistele tehakse partneri poolt kingitus ja nad ei tea kuhu nad tulevad ja siis on nii äge olnud vaadata nende emotsioone. Paaril korral on kingituse saajad ka lahkudes kohe kinkekaardid kaasa ostnud, et oma sõbrad sarnase kogemuse saaksid.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga